Hakkımızda

Gazelle Dış Ticaret Limited Şirketi 2016 yılında kuruldu.Firma kuruluş yılımız yeni olsa da şirketimizin temelleri daha öncelere dayanmaktadır.

2012 Yılında Titano Dış Ticaret üzeriinden faliyetlerini yürüten firmamız 2016 yılında Titano firmasını ithal tohum sektörüne de uzmanlaşması ve sadece gıda ihracatları üzerine yoğunlaşacak şirkete ihtiyaç  olması nedeniyle  Gazelle Dış Ticaret kurmuştur.

Lakin bizim üretici firmamız olan Topallar Gıda olarak 80 yılın üzerinde üretim geçmişe sahibiz. Üretimimizi Konya/Akşehirde bulunan 6000m2 kapalı, 12000m2 açık alanda yapıyoruz.

Gazelle Dış Ticaret kurulduğu günden bu yana giderek büyüyen bir istikrarla yoluna devam etmekte olup, Türkiye ihracatının geliştirilmesinde büyük katkılar sağlamaya odaklıdır.

Sahip olduğu tecrübe ve bilgi birikimi ile her daim emin adımlarla ilerleyen Gazelle Dış Ticaret bu bilgi, tecrübe ve farklılığıyla sektöründe önderlik etmeye devam etmektedir.

Müşteri odaklı çalışma stratejisi ile en iyi olmayı hedeflemek, insan kaynaklarına ve gelişime gereken önemi vermek, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek, iş ahlakını ve dürüstlüğü olmazsa olmaz koşul haline getirmek, hedefine istikrarla ilerleyen bir güç olmak en temel ilkelerimizdir. 

İthalat-ihracat üzerine faaliyet gösteren firmamız uluslararası 10 firmanın da Irak,Libya,Hollanda,Belçika,Fransa ve Almanya distribütörüdür.

2016 Yılında Irak Kerkük de açılan depo ve yeni personeller ile alışılanın dışına çıkan Gazelle dış ticaret ,2017 Yılında TUHFA markasının marka tescilini alarak kendi markasını değerli tedarikcilerine ürettirmeye ve pazarlamaya başlamıştır.

 

Gazelle Dış Ticaret Ltd’nin faaliyet gösterdiği sektörler;

  • Gıda
  • Enerji
  • Makine ve Ekipmanları
  • İthalat
  • Ambalaj