Hakkımızda

Topallar Gıda olarak 80 yılın üzerinde üretim geçmişine sahip bir firmayız.

Üretimimizi Konya / Akşehir’de bulunan 6.000 m2 kapalı, 12.000 m2 açık alanda yapıyoruz..

Fabrikamızda ürettiğimiz ürünlerimiz, Helva, susam ezmesi, pekmez çeşitleri, birçok çeşit reçel, çikolatalı krema, fırıncılık endüstrisi için susamlardır.

Üretimimiz dışında yurt dışındaki satışımızın ve müşteri yapımızın çeşitlenmesi üzerine 2016 yılında gıda alanında ihracat distribütörlüğü yapmaya başladık. Çeşitli gıda firmalarının yurt dışında bayi ağlarının oluşturulması ve transit ticaret ağlarının kurulması için 2016 yılında Konya merkezde ihracat firmamız olan Gazelle Dış Ticaret Ltd.Şti. kurulmuştur.

Gazelle firmamız üzerinden bazı ülkelerde bayilikler verilmiş bazı ülkelerde ise ortaklıklar kurulmaya başlanmıştır. Hiç girilemeyen pazarlarda ise depo ve dağıtım sistemi kurulmaya başlanmıştır.

Biz sadece kendi ürünlerimizi satmanın ötesine geçmiş bir firmayız. Uzman kadromuz ile ürünlerimizi en uygun maliyette müşterilerimize ulaştırıyor, onlar için her üretim adımını izliyor, onların adına kalite ve sevkiyatları dikkatle organize ediyoruz.

Biz klasik bir satış ajansı değiliz, aynı zamanda müşteri ve üretici arasında yetkin bir arayüz olarak ürün geliştirme üzerinde ciddiyetle çalışmalar yürütüyoruz.

Temel ilkelerimiz müşteri odaklı iş stratejimizle en iyi olmayı hedeflemek, beklentilere kalite ve istikrar ile cevap vermek, iş ahlakını ve dürüstlüğü vazgeçilmez bir koşul haline getirmektir.